Miło nam zakomunikować że zaczynamy treningi jeszcze nie wszystkie, ale mamy nadzieje że się powoli uda wrócić do normalności. ( oprócz grup zaplanowanych poniżej , zbieramy dalsze zapisy , będziemy tworzyli kolejne grupy)

Zajęcia zgodnie z zaleceniami Sanepidu , 12 os + trener na treningu, dzieci przychodzą w judogach na sobie  , nie ma szatni, toalety czynne. 5 min przed treningiem trener zabiera grupę z przed wejścia do obiektu .

Harmonogram Treningów Stacjonarnych

Rembertów -ul. Kadrowa 5 – TRENER KACPER

WTORKI I CZWARTKI 17:30-18:30

1. Miron Ławnik
2. Jakub Kępa
3. Alicja Kuriata
4. Igor Poręba
5. Kuba Zieniewicz
6. Pola Izdebska
7. Hanna Izdebska
8. Igor Iwaniuk
9. Artur Baranowski
10. Igor Kępka
11.Oskar Czwarnóg
12 Stanisław Rosa

Stara Miłosna – ul. Klimatyczna 1 – siedziba Klubu TRENER BARTEK

PONIEDZIAŁKI I ŚRODY 17:00-18:30

1.Kamil Dolota
2. Timo Neef
3. Maciej Zajkowski
4. Maja Resiak
5. Zosia Przybylska
6. Maja Godlewska
7. Anna Maciaszek
8. Leon Wodzyński
9. Bartek Zwoliński
10. Wojtek Zwoliński
11. Jan Jachacz
12. WAKAT

PONIEDZIAŁKI I ŚRODY 18:30-20:00

  1. Resiak Jakub
  2. Julia Szymaniak
  3. Ksawery Niewiadomy
  4. Grzegorz Kordula
  5. Stanisław Banaszek
  6. Maja Wileńska
  7. Kornel Kuczyński
  8. Piotr Resiak
  9. Kamila Kowalczyk
  10. Pan Kowalczyk
  11. Pan Bogdan
  12. Kacper Banaszek

Stara Miłosna – ul. Klimatyczna 1 – siedziba Klubu TRENERKA MARTYNA

WTORKI I CZWARTKI

17:00-18:00
1. Chromińska Klara
2. Pawełek Marysia
3. Kordos Jan
4. Niewiadomy JAN
5. Niewiadomy Zuzia
6. Zwoliński Jurek
7. Michalkiewicz
8. Jachacz ANTONI
9. Mazur EMIL
10. Mazur Antonina
11. WAKAT
12. WAKAT

18:00-19:00
1. Hryciuk Michał
2. Kluz Antoni
3. Wierzbicki Staś
4. Ozimkiewicz Iga
5. Ozimkiewicz Igor
6. Górecki Grzegorz
7. Rosa Kinga
8. Rosa Olga
9. Adamczyk Magda
10. Dolegacz Elena
11. Dolegacz Lila
12. WAKAT

19:00-20:00
1. Bereda Rozalia
2. Pietrzykowski Maciek
3. Pietrzykowski Rafał
4. Dygas Damian
5. Wodzyńska Gaja
6. Neef Leo
7. Ciupak Ryszard
8. Ciupak Maria
9. Ciupak Wojtek
10. Sankowski Adam
11. Tupalska Ola
12. Piotrowska Natalia

Stara Miłosna – ul. Klimatyczna 1 – siedziba Klubu TRENER TOMEK

WTORKI I CZWARTKI  20:15-21:15 (NIEPEŁNOSPRAWNI)
Powrót Całej Grupy.

Praga Północ – ul. Kawęczyńska 53  – TRENER BARTEK

WTORKI I CZWARTKI 18:00 -19:30
Powrót Całej Grupy.

Sulejówek – ul. Idzikowskiego 2A  – TRENER Tomek

Planowany  powrót  od 1 Czerwca , zapisy u trenera Tomka.

Wawer – Trener Radek

WTORKI I CZWARTKI 18:00-19:30

Grupa Pełna.

Więcej informacji oraz zapisy do kolejnych grup u t. Radka 513-96-16-16

OPŁATY ZA OSTATNI MIESIĄC TRENINGOWY WYNOSZĄ 120 ZŁ . Prosimy wpłacać  do 5 czerwca. Przy braku opłaty po tym terminie , dzieci nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach

Planowane egzaminy na wyższe stopnie 19 i 26 czerwca – szczegóły wkrótce.