INFO WYJAZDOWE i ZEBRANIE 15.06 godz.: 19:00, dot. Obóz Sulejów 30.06-9.07.2026
ZEBRANIE ORGANIZACYJNE w Siedzibie klubu SP 385 ul. Klimatyczna 1 , Wesoła , Sala Judo 15.06 ( poniedziałek) godz: 19:00 – obecność obowiązkowa.
OBÓZ Sulejów 2026
OW “Dresso”, 97-330 Sulejów ul. Leśna 21 www.dresso.pl
- Zbiórka – Wtorek – 30-06-2026– pod SP 385 przy siedzibie klubu w Wesołej w Starej Miłosnej autokar będzie stał przy szkole od ul. Pogodnej – 7:30 – planowany odjazd pociągu godz. 8:00
( planowany przyjazd ok. 11:30 w Sulejowie ).
- Powrót – Czwartek – 9-07-2026 – pod SP 385 (skąd pojechali tam wrócą:) ) – około godz. 18:00 planowany wyjazd z Sulejowa w czwartek ok. godz. 15:30 po obiedzie)
Proszę dostarczyć karty obozowe wypełnione i podpisane na zebranie 17.06
Prosimy dokonać wpłat II Raty za obóz – bo nie wszystkim to sie udało
Prosimy aby dzieci zabrały ze sobą na obóz:
1. Książeczkę zdrowia,
2. Czystą judogę i dres
3. Obuwie sportowe
4. Spodenki kąpielowe lub kostium, klapki ew. sandały, ręcznik plażowy .
5. Bieliznę i skarpetki na zmianę na każdy dzień pobytowy
6. Piżamę
7. Przybory toaletowe z ręcznikami
8. Spodnie dwie pary, dwie bluzy. może być więcej 🙂
9. Spodenki gimnastyczne dwie pary
10. Kurtkę przeciwdeszczową i polar + pelerynkę foliowa taka za 10 zł
11. Czapkę, krem z filtrem i spray na komary !!!
12. Dobrą książkę lub grę
13. W przypadku przewlekłych chorób lub często powtarzających się dolegliwości prosimy o zabranie odpowiednich lekarstw z opisem dla wychowawców.
Cenna uwaga dla Rodziców szczególnie tych, których pociechy jada pierwszy raz, prosimy nie dawać za dużo ubrań ponieważ dzieci przywożą ze sobą zawsze mnóstwo czystych rzeczy z powrotem oraz same transportowanie wielkiego plecaka czy torby jest bardzo uciążliwe dla dziecka lub też dla osoby pomagającej dziecku.
Kieszonkowe nie powinno przekraczać 300 zł ( może być zdeponowane u wychowawcy i wydawane stopniowo do potrzeb obozowicza, prosimy aby były to banknoty w nominałach 10-20 zł). Telefony komórkowe nie są potrzebne na obozie ( szczególnie dla dzieci w wieku do 7-10 lat), jeśli ktoś musi dać dziecku telefon nie jest to zabronione. Prosimy niech dzieci na obóz nie zabierają drogich zabawek, wybitnie drogiej markowej odzieży, oraz innych rzeczy mogącym być pokusą dla złodzieja.
Prosimy również aby rodzice przeprowadzili pogadankę ze swoimi dziećmi na temat dorastania i odpowiednich zachowań damsko – męskich szczególnie 12 latków i starszych
UWAGA: bagaż powinien być dostosowany do możliwości transportowych dziecka
Za rzeczy elektroniczne typu telefon komórkowy, PSP i tp. , kadra nie ponosi odpowiedzialności więc proszę rozważyć czy będą one potrzebne. Jeżeli dziecko weźmie telefon proszę się umówić na stałe pory rozmów np. po kolacji , aby nie dezorganizować zajęć w czasie obozu.
Kierownik Obozu – Radosław Lechowicz , tel. 513-96-16-16 ( odpowiadam na wszelkie pytania dot. obozu)
Kierownik Przejazdu – Tomasz Dziemidek, tel. 504-150-896















