Wyniki – Mistrzostw Warszawy – WOM – 22-23.05.2021 r. – 6 medali i dwa tytuły MISTRZÓW WARSZAWY !!!

Roksana Czerwińska- Kowar   1  m-ce   – Mistrzyni Warszawy

Marek Lechowicz 1 m-ce   – Mistrz Warszawy

Karina Czerwińska 2 m-ce –  Vice- Mistrzyni Warszawy

Julia Szymaniak 2 m-ce –  Vice- Mistrzyni Warszawy

Nela Sochacka 3 m-ce

Gabriela Lechowicz 3 m-ce

Gabriela Szymaniak 5 m-ce

Zofia Przybylska 7 m-ce

Karol Dzierżęga 7 m-ce

Antoni Anuszewski 7 m-ce

Maja Godlewska 9 m-ce

Attun Rafał 9 m-ce

Julia Majewska  udz.

Jan Dziemidek  udz.

Maciej Zajkowski udz.

Stanisław Banaszek udz.

Brawo !!!

* zdjęcia na klubowym FB

 

Puchar Polski Judo Kata U-23, U-18, U-15, U-13 – UKS Judo Fight Club zaszalało !

9 maja 2021 w Wesołej nasz klub był gospodarzem Pucharu Polski Judo Kata . Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i siedmiokrotnie zdobyli podium w tym dwukrotnie stojąc na najwyższym stopniu.

To bardzo dobra prognoza przed MP w Radomiu które odbędą sie 13 czerwca.

Brawo dla zawodników oraz Trenerów

Wyniki

Nage No Kata U13

1msc Przybylska Zofia – Czerwińska-Kowar Karina JFC Warszawa

2msc Sochacka Nela – Lechowi z Gabriela JFC Warszawa

3msc Szwarc Dominik – Kopiec Bartosz UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska

4msc Ziomek Aleksandra – Szukalski Juliusz Arashi Łódź

5msc Godlewski Maja – Majewska Julia JFC Warszawa

6msc Łąka Adam – Łukajczyk Nikodem Satori Jaworzno

7msc Knap Tymoteusz – Żebrowski Rafał Arashi Łódź

8msc Górski Oskar – Jagłowski Tymon Sekcja Sport

Nage No Kata U18

1msc Łąka Szymon – Kałuża Szymon Satori Jaworzno 2007/2009

2msc Niciarz Adela – Kałuża Hanna Satori Jaworzno 2008/2006

3msc Krygier Mateusz – Krygier Magdalena Sekcja Sport

4msc Rutkowska Aleksandra – Pieczyński Pola Arashi Łódź

5msc Ptak Antoni – Ptak Stanisław Sekcja Sport

6msc Mazurczyk Maria – Jagłowska Kaja Sekcja Sport

Katame No Kata U15

1msc Cichy Oliwia – Kopiec Bartosz UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska

2msc Sochacka Nela – Lechowicz Gabriela JFC Warszawa

3msc Krygier Magdalena – Ellert Iga Sekcja Sport

4msc Piskowski Maciej – Rajszys Dominik UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska

5msc Majewska Julia – Godlewska Maja JFC Warszawa

6msc Kalinowska Aniela – Przybył Lena UNIQ Fight Club

7msc Krygier Mateusz – Jagłowski Tymon Sekcja Sport

Katame No Kata U23

1msc Błatoń Wiktoria – Jeremiasz Kevin UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska

2msc Krawczyk Anita – Podołowski Mateusz UNIQ/JFC Warszawa

Ju No Kata U15

1msc Lechowicz Marek – Zajkowski Maciej JFC Warszawa

1msc Krygier Magdalena – Ellert Iga Sekcja Sport

3msc Mazurczyk Maria – Jagłowska Kaja Sekcja Sport

Ju No Kata U23

1msc Ptak Antoni – Ptak Stanisław Sekcja Sport

2msc Szymaniak Julia – Szymaniak Gabriela 2006/2007 JFC Warszawa

3msc Attun Rafał – Banaszek Stanisław JFC Warszawa

Wyniki – Mazowiecki Turniej Judo – Sochaczew 05.12.2020 r.

Julia Majewska 1 m-ce
Roksana Czerwińska – Kowar 2 m-ce
Karina Czerwińska – Kowar 3 m-ce
Marek Lechowicz 3 m-ce
Witek Przybylski 3 m-ce
Gabriela Lechowicz 5 m-ce
Nela Sochacka 5 m-ce
Zofia Przybylska 5 m-ce
Rafał Attun 5 m-ce
Jerzy Kucharczyk 7 M-ce
Jan Dziemidek 7 m-ce

Gratulację !!!

Wyniki – Copernicus JUDO CUP U15 i U18 – Toruń 28.11.2020r

Julia Szymaniak  U15   –  1 m-ce,   U18 – 2 m-ce

Roksana Czerwińska – Kowar  U15  –  2 m-ce

Gabriela Szymaniak  U15  –  3 m-ce

Stanisław Banaszek U15 – 5 m-ce,  U18 –  3 m-ce

Ksawery Niewiadomy U18 – 1 m-ce

Gratulacje !!!

 

 

 

Wyniki IKIZAMA CUP – 26.09.2020 , Piaseczno

Pierwszy start , pierwsze walki , pierwsze zwycięstwa i pierwsze porażki , ale najważniejsze że rywalizacja turniejowa rozpoczeła się .

Roksana Czerwińska – Kowar    2 m-ce
Zofia Przybylska 3 m-ce
Julia Szymaniak 3 m-ce
Ksawery Niewiadomy 3 m-ce
Gabriela Szymaniak 4 m-ce
Rafał Attun 5 m-ce
Marianna Banaszek 5 m-ce
Julia Majewska 7 M-ce
Jerzy Szczypek 9 m-ce
Marek Lechowicz 9 m-ce
Jerzy Kucharczyk 9  m-ce
Stanisław Banaszek udz.

Gratulacje dla zawodników i trenerów Radka i Kacpra .

Wyniki – International Judo League – Kraków 22.02.2020

Julia Majewska 2 m-ce
Nela Sochacka 3 m-ce
Ewa Pietrzak 3 m-ce
Gaja Wodzyńska 3 m-ce
Julia Szymaniak 3 m-ce
Leon Wodzyński 3 m-ce
Gabriela Lechowicz 5 m-ce
Alicja Rymek 5 m-ce
Zofia Przybylska 7 m-ce
Marek Lechowicz 9 m-ce
Karol Dzierżęga udz.
Jan Dziemidek udz.
Wojtek Pietrzak udz.
Witek Przybylski udz.

Gratulacje dla Fighterów 🙂

TOP 5- International Judo League 2019 – LEON WODZYŃSKI !!!

Zawodnicy Judo Fight Club przez cały rok 2019 brali udział w 8 turniejach ligowych na terenie całej Polski.
Leon Wodzyński zdobył tytuł TOP 5 – U 11 (został sklasyfikowany w pierwszej piątce Międzynarodowej Ligi Judo).
Ponad to Franciszek Ludzia zajął 7 lokatę w U15, oraz Timo Neef 9 lokatę w U11. Wielkie Gratulacje dla wszystkich zawodników biorących udział w rywalizacji IJL oraz dla trenera BARTKA KOTA za włożony wysiłek w przygotowania zawodników i olbrzymia determinację trenerską !!! Brawa, Brawa i jeszcze raz Brawa !!!

Sponsor UKS Judo Fight Club

 

Szkolenie i współzawodnictwo sportowe prowadzone przez UKS Judo Fight Club finansuje m.st. Warszawa

Facebook