Szanowni Rodzice.

Prosimy o uregulowanie zaległych składek członkowskich, tworzą się zaległości z kilku miesięcy później to trudno zapłacić. Klub musi opłacić swoje zobowiązania  związane z pensjami trenerskimi i wynajmami obiektów. Z powodu Pandemii mamy utrudnień zarówno z powodów frekwencji jak i najmów. Informujemy również że płacona przez Państwa opłata miesięczna jest składką klubowa a nie opłata za zajęcia jak wiele osób myśli . Bardzo Prosimy o wyrozumiałość w tej sprawie i dokonanie płatności zaległych i bieżących składek.

Treningi w czasie Wakacji BĘDĄ  odbywały się tylko w jednej lokalizacji siedzibie klubu przez cały okres lipca i sierpnia, można będzie w nich uczestniczyć w formule tygodniowej , tydzień zajęć będzie kosztował 30 zł (Składka Członkowska) . Harmonogram zajęć w przyszłym tygodniu pojawi się na naszej stronie www. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w godzinach wieczornych po 17:00. Prosimy już teraz informować trenerów kto będzie uczestniczył w takich zajęciach i w których tygodniach wakacyjnych.

LOKALIZACJA ZAJĘĆ WAKACYJNYCH : SP 385 , ul. Klimatyczna 1 , WESOŁA – wejście od hali sportowej, I piętro , sale do sportów walki

Zajęcia dla dorosłych z Budżetu Obywatelskiego  oraz Osób z Niepełnosprawnościami – są bezpłatne i również  będą odbywać się przez okres całych wakacji – informacja również w przyszłym tygodniu.

Z wyrazami Szacunku

Zarząd Klubu

Udostępnij