Drodzy klubowicze
Nie wiadomo jak długo potrwa ta trudna dla nas wszystkich sytuacja związana z epidemią. WIRUS nie zmusi nas do zaprzestania działalności, musimy tylko dostosować się do nowej rzeczywistości.
Przenosimy treningi z sali judo do Internetu. Nie tylko nie przerywamy prowadzenia treningów, ale ćwiczymy więcej. Teraz, zamiast 2-3 razy trenujemy 6 razy w tygodniu. Wzmacniamy swój organizm, aby łatwiej poradzić sobie z ewentualną chorobą i żeby być gotowym do wznowienia treningów na macie. Ćwiczymy również techniki na egzaminy na wyższe stopnie, które mamy nadzieję odbędą się w czerwcu.
Zachęcamy zawodników wraz z rodzicami i rodzeństwem, aby ćwiczyli razem z naszymi trenerami.

Ci z Państwa, którzy obserwują nas na Facebooku wiedzą, że od tygodnia, prowadzimy treningi dla naszych klubowiczów.

Jak widzicie, jesteśmy z Wami cały czas. Judo Fight Club nie zawiesza swojej działalności.
W związku z powyższym mamy do Was ogromną prośbę – bądźcie z nami! Uczestniczcie w treningach na FB! Oglądajcie nas i udostępniajcie. Namówcie znajomych, aby dołączyli do nas. Jesteśmy klubem sportowym, czyli małą społecznością, która w takich trudnych chwilach powinna się wspierać.
Jeśli zabraknie Waszego wsparcia klub przestanie istnieć. Prosimy Was więc o kontynuację opłacania składek. To ważne aby zapewnić trenerom chociaż część wypłat i regulować opłaty stałe klubu.
Ze Sportowym Pozdrowieniem
Zarząd Klubu

Udostępnij