Wszyscy członkowie klubu musza wypełnić elektroniczna deklaracje klubową od nowa  (rodzice wypełniają za swoje dzieci) formularz rejestracyjny dostępny jest na naszej stronie www.judofightclub.pl w zakładce STREFA RODZICA – DODAJ CZŁONK KLUBU, wypełniamy , dodajemy członka, drukujemy i podpisany formularz przynosimy do trenera prowadzącego.

Bardzo prosimy o poważne potraktowanie sprawy.

Harmonogram zajęć od września:

Stara Miłosna ul. Klimatyczna 1– wszystkie zajęcia bez zmian start poniedziałek 3 września

Sulejówek ul. Idzikowskiego 2a – wszystkie zajęcia bez zmian start wtorek 4 września

Praga Północ ul. Kawęczyńska 53 – wszystkie zajęcia bez zmian start wtorek 4 września

Zakręt ul. Szkolna 11 – zajęcia tymczasowo wstrzymane z powodu kontynuacji remontu szkoły , prawdopodobnie powrót do regularnych treningów od 17 września. ( Informacja zostanie podana na naszej stronie www i facebooku)

Dzieci z grup trenera Jacka/Adriana( Zakręt) tymczasowo mogą trenować w grupach trenerki Martyny od 4 września przy ul. Klimatycznej 1 w SP 385 Stara Miłosna (siedziba klubu)

Młodsza grupa w wtorki i czwartki 17:00:18:00

Starsza grupa we wtorki i czwartki 18:00-19:30

 

Zajęcia świetlicowe w SP 173 z trenerem Bartkiem – wkrótce będzie informacja z sekretariatu szkoły o terminach i godzinach zajęć . ( Informacja zostanie podana na naszej stronie www i facebooku)

Zajęcia świetlicowe w SP 385 z trenerka Martyną – wkrótce będzie informacja z sekretariat szkoły o terminach i godzinach zajęć . ( Informacja zostanie podana na naszej stronie www i facebooku)

Informacje o naborach już dostępne w zakładce NABORY

 

Udostępnij