CAŁOROCZNE NABORY

STARA MIŁOSNA
SULEJÓWEK
ZAKRĘT
SZMULKI
FELICJANKI - WAWER
REMBERTÓW
SP 173 WESOŁA - świetlica
SP 385 Wesoła - świetlica

Wyniki – International Judo League – Legia Warszawa 5.10.2019r.

Maja Resiak 1 m-ce
Timo Neef 1 m-ce
Leon Wodzyński 2 m-ce U 13 ,  3 m-ce – U!!
Kamil Dolota 2 m-ce
Franciszek Ludzia 2 m-ce
Ksawery Niewiadomy 2-mce
Jan Kanty Ludzia 3 m-ce
Julia Szymaniak 4 m-ce
Julia Majewska 5 m-ce
Stanisław Banaszek 5 m-ce
Marek Lechowicz 5 m-ce
Nela Sochacka 7 m-ce
Gabriela Lechowicz udz.
Maciej Łapiński udz.
Wojciech Zwoliński udz.
Damian EL-Humidi udz.

Gratulacje dla Trenera i Zawodników
 

BRAWO !!! DWA NASZE JUDOCKIE PROJEKTY ZWYCIĘŻYŁY !!!

Brawo i dziękujemy za głosowanie na Budżet Obywatelski  2020.
Zgłosiliśmy dwa projekty i oba zwyciężyły !!!

BEZPIECZNA DZIELNICA- Samoobrona i Ratownictwo – 427 głosów

RÓWNE SZANSE – Zajęcia sportowe w tym dla niepełnosprawnych – 342 głosy

Wielkie podziękowania oraz wyrazy szacunku dla sympatyków naszego klubu, przyjaciół , judoków i mieszkańców Wesołej składa
Zarzad UKS Judo Fight Club

Obóz zimowy – 15 – 22.02.2020
Pobierz ulotkę na temat obozu
Pobierz kartę obozową
Dziś ostatni dzień głosowania na Budżet Obywatelski w Wesołej nasze projekty judo to NR 7 – Równe Szanse i NR 21 – Bezpieczna Dzielnica, głosowanie (do 23:59)

W głosowaniu brać mogą nieletni i dorośli mieszkający lub zameldowani w Warszawie. Wystarczy numer PESEL i adres email.
Dorosły ze swego adresu e-mail może zagłosować za cała swoja rodzinę, jeśli pozostałe osoby nie posiadają swoich adresów email.

Zapraszamy wszystkich rodziców, zawodników i sympatyków do głosowania. Zostało mało czasu 🙂

Głosowanie trwa maksymalnie dwie minuty.

KLIKNIJ ABY ZAGŁOSOWAĆ
Wyniki – Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików 21.09.2019 Kowala k/Radomia

II MIEJSCE w klasyfikacji medalowej (puchar na fot. )

Gaja Wodzyńska 1 m-ce
Nela Sochacka 1 m-ce
Maja Resiak 1 m-ce
Leo Łączka 1 m-ce
Witek Przybylski 1 m-ce
Gabriela Lechowicz 2 m-ce
Wojtek Pietrzak 2 m-ce
Marek Lechowicz 2 m-ce
Ewa Pietrzak 3 m-ce
Zosia Przybylska 3 m-ce
Jan Dziemidek 7 m-ce
Wojtek Zwoliński 9 m-ce

Wielkie Gratulacje dla Debiutantów na arenie Polski oraz Trenera Bartka !!!

Wyniki – Międzynarodowego Turnieju Judo- Sochaczew 15.09.2019

Franciszek Ludzia 1 m-ce
Jan Kanty Ludzia 2 m-ce
Julia Szymaniak 2 m-ce
Julia Majewska 2 m-ce
Leon Wodzyński 3 m-ce
Timo Neef 3 m-ce
Marek Lechowicz 5 m-ce
Kamil Dolota 7 m-ce
Damian El-Humidi 7 m-ce
Maciej Pietrzykowski udz.
Rafał Pietrzykowski udz.
Ksawery Niewiadomy udz.
Stanisław Banaszek udz.

Gratulacje

Facebook