CAŁOROCZNE NABORY

NOWA LOKALIZACJA - PRAGA POŁUDNIE - FIELDORFA 18
STARA MIŁOSNA/WESOŁA
SULEJÓWEK
REMBERTÓW
SZMULKI
JUDO DLA DOROSŁYCH
JUDO DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

AKTUALNOŚCI

REH-MEDICA – oferta dla członków Judo Fight Club

Pobierz ofertę
pobierz zgodę marketingową

OBÓZ ZIMOWY – narty, deska, judo – Murzasichle k/Zakopanego – 18-25.02.2023

Pobierz ulotkę na temat obozu
Pobierz kartę obozową

NOWY CENNIK ZAJĘĆ JUDO SEZON 2022/2023 – obowiązuje od 1.09.2022 r.

Uchwałą Zarządu przyjęto nowy Cennik zajęć judo w naszym klubie obowiązujący od 1.09.2022r.

Stara Miłosna – grupa wiodąca  170 zł/mc

Stara Miłosna                                    150 zł/mc

Praga Południe (Fieldorfa 18)     150 zł /mc

Sulejówek                                            140 zł/mc

Szmulki                                                140 zł/mc

Rembertów                                         140 zł/mc

Felicjanki                                             140 zł/mc

NIEPEŁNOSPRAWNI                     Bezpłatne

Opłata za zajęcia 1 x w tyg – 80 zł we wszystkich grupach

Składki członkowskie wnoszone są na konto klubu do 10 dnia miesiąca z góry za dany miesiąc. Za datę wniesienia składki uważa się datę wpływu środków na konto klubu w Santander nr konta:

Santander 21 1090 1753 0000 0001 0872 4105
UKS Judo Fight Club
ul. Kościuszkowców 89
04-545 Warszawa

Przelew powinien zostać zatytułowany według wzoru:

Imię i Nazwisko osoby biorącej udział w zajęciach sportowych (nie osoby wpłacającej), imię trenera, MM/RRRR

  1. składka – Jan Kowalski, trener  Radek, XI/2022

– po terminie (po 10-tym dniu miesiąca) wpłata składek powiększona jest o 20 zł.
– w przypadku nie wniesienia składki członkowskiej w terminie, z zastrzeżeniem ust. 6 dziecko może zostać niedopuszczone do uczestnictwa w zajęciach do czasu uregulowania zaległości.
–  w uzasadnionych przypadkach na podstawie pisemnego wniosku Zarząd klubu może odroczyć termin płatności składek członkowskich.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NIE JEST OPŁATA ZA ZAJĘCIA JUDO.

JUDO DLA DOROSŁYCH W WESOŁEJ (STARA MIŁOSNA) – ZAPRASZAMY !!!

Miło nam poinformować o naborze  do grupy dla dorosłych na zajęcia judo z elementami samoobrony. Nie ważne na jakim poziomie jesteś czy poczatkujący, czy było trochę judo w młodości , czy też było coś więcej, to znajdziesz tutaj swoje miejsce do ćwiczeń 🙂 To Grupa Damsko – Męska  w zróżnicowanym wieku i umiejętnościach 🙂 Przyjdź sprawdź nas 🙂

Profesjonalna sala do sportów walki 170 m2, certyfikowana kadra, mega miła atmosfera

Zapraszamy Panie i Panów powyżej 15 roku życia.
PONIEDZIAŁKI I ŚRODY godz. 20:00-21:30

SP 385 – ul. Klimatyczna 1,  05-077 Warszawa Wesoła – wejście od Hali Sportowej piętro I

Planowane rozpoczęcie zajęć 5 wrzesień
Zapisy telefonicznie  504-150-896  – trener Tomek prowadzący
lub biuro 513-96-16-16 lub mailowo: info@judofightclub.pl
Można też przyjść bezpośrednio w czasie trwania zajęć i dopytać o szczegóły.

Zapraszamy !!!

INFO WYJAZDOWE dot. Obóz Murzasichle 16 – 26.08.2022

OBÓZ Murzasichle  2022

OW  “U Wójciaka”, 34-531 Murzasichle ul. Budzowa 25 ,  www.uwojciaka.pl

  • Zbiórka – Poniedziałek – 15-08-2022 – Warszawa Wschodnia –  22:15 – Hol Główny od ul. Kijowskiej , planowany odjazd pociągu godz. 22:55 

 ( planowany przyjazd ok. 08:00 w Zakopanem) potem transfer autokarem do Murzasichle .

Zawodnicy z dojazdem własnym  w dniu 16.08 godzina 9:00-9:30 zaczynamy od śniadania.

  • Powrót – Piątek – 26-08-2022 –  Warszawa Wschodnia  –  około godz. 18:15 (odbieramy dzieci na peronie) ( planowany wyjazd z Zakopanego w piątek ok. godz. 10:59) nr pociągu TLK35100

WAŻNE: zabieramy ze sobą PODSTĘPLOWANĄ !!! legitymację szkolną na przejazd pociągiem

Proszę dostarczyć karty obozowe wypełnione i podpisane najpóźniej w dniu wyjazdu

Prosimy aby dzieci zabrały ze sobą na obóz:
1. Legitymację szkolną i książeczkę zdrowia,
2. Czystą judogę i dres
3. Obuwie sportowe i ew. obuwie do wycieczek górskich.
4. Spodenki kąpielowe lub kostium, klapki ew. sandały, ręcznik plażowy .
5. Bieliznę i skarpetki na zmianę na każdy dzień pobytowy
6. Piżamę
7. Przybory toaletowe z ręcznikami
8. Spodnie dwie pary, dwie bluzy.
9. Spodenki gimnastyczne dwie pary
10. Kurtkę przeciwdeszczową i polar + pelerynkę foliowa taka za 5 zł
11. Czapkę, krem z filtrem i spray na komary
12. Dobrą książkę lub grę
13. W przypadku przewlekłych chorób lub często powtarzających się dolegliwości prosimy o zabranie    odpowiednich lekarstw z opisem dla wychowawców.
14. Zawodnicy powinni mieć ze sobą “tejpy” i bandaż elastyczny do okręcania drobnych urazów , zestaw plastrów, oraz maści przeciw bólowe które najlepiej przyswaja ich organizm.

Kieszonkowe nie powinno przekraczać 200 zł . Telefony komórkowe  nie są potrzebne na obozie , jeśli ktoś musi dać dziecku telefon nie jest to zabronione.

Prosimy również aby rodzice przeprowadzili pogadankę ze swoimi dziećmi na temat dorastania , odpowiednich zachowań damsko – męskich oraz używek. 

UWAGA: bagaż powinien być dostosowany do możliwości transportowych dziecka

Za rzeczy elektroniczne typu telefon komórkowy, PSP i tp. , kadra nie ponosi odpowiedzialności więc proszę rozważyć czy będą one potrzebne. Jeżeli dziecko weźmie telefon proszę się umówić na stałe pory rozmów np. po kolacji , aby nie  dezorganizować zajęć w czasie obozu.

Kierownik Obozu i Przejazdu – Radosław Lechowicz , tel. 513-96-16-16 ( odpowiadam na wszelkie pytania dot. obozu)

 

 

Zapraszamy na Treningi w Wakacje!!! – GRAFIK ZAJĘĆ

Zapraszamy na Treningi Judo w WAKACJE 2022

Treningi w czasie miesięcy wakacyjnych odbywać będą się tylko w naszej Siedzibie w SP 385  u. Klimatyczna 1, 05-077 Warszawa Wesoła os. Stara Miłosna. Zapraszamy dzieci z naszych lokalizacji z Rembertowa, Sulejówka, Wawra i Pragi na zajęcia .

KOSZT 40 zł ZA JEDEN TYDZIEŃ .

Zapisy mailowe : info@judofightclub.pl lub  513-96-16-16

Opłatę regulujemy na konto klubu

UKS JUDO FIGHT CLUB

SANTANDER 21 1090 1753 0000 0001 0872 4105

Tytułem : Imię Nazwisko dziecka – oraz tydzień treningowy

np: ADAM KOWALSKI 01-04.08.2022

Grupa Niepełnosprawna i Grupa dla Dorosłych  ma przerwę wakacyjną

 

Plan Treningów Szczegółowy:

27.06  – 29.06 – 04.07 – zajęcia prowadzi trener Tomek Szambelan

17:00-18:00 –  4-7 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 8-12 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )

06.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

07.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

—————————————————————————————————-

11.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

12.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

13.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

14.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą


18.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

19.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

20.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

21.07 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą


25.07 zajęcia prowadzi trener Kacper

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

26.07 zajęcia prowadzi trener Kacper

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

27.07 zajęcia prowadzi trener Kacper

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

28.07 zajęcia prowadzi trener Kacper

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą


01.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

02.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

03.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

04.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą


08.08 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

09.08 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

10.08 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

11.08 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą


15.08 WOLNE -ŚWIETO

16.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

17.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

18.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą


22.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

23.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

24.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

25.08 zajęcia prowadzi trener Mateusz

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą


29.08 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

30.08 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  4-6at ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 1 roku)
18:00-19:00- 7-10 lat ( początkujący i dzieci ze stażem treningowym poniżej 2 lat )
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

31.08 zajęcia prowadzi trener Kacper/Radek

17:00-18:00 –  8-11 lat (dzieci ze stażem treningowym pow 2 lat )
18:00-19:30- 12 lat i starsi
17:00-19:30- siłownia grupa wiodącą

01.09 (CZWARTEK) Wszystkie grupy wracają do starych grafików i lokalizacji .

NA PYTANIA ODPOWIEDZI POD NR  TEL:  513-96-16-16

Sponsor UKS Judo Fight Club

 

Szkolenie i współzawodnictwo sportowe prowadzone przez UKS Judo Fight Club finansuje m.st. Warszawa

© 2017 JudoFightClub.pl. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Realizacja: EVOKE Creative Media