CAŁOROCZNE NABORY

STARA MIŁOSNA
SULEJÓWEK
ZAKRĘT
SZMULKI
FELICJANKI - WAWER
REMBERTÓW
SP 173 WESOŁA - świetlica
SP 385 Wesoła - świetlica

Wyniki – Judo Legia Cup 2019, Warszawa 6-7.04 2019r.

Witek Przybylski 1 mce
Leon Wodzyński 1 m ce
Leo Łączka 2 m-ce
Filip Juszczyński 3 m-ce
Ksawery Niewiadomy 2 m-ce
Jakub Resiak 2 m-ce
Jan Kanty Ludzia 2 m-ce
Julia Majewska 3 m-ce
Julia Szymaniak 3 m-ce
Maciek Łapiński 3 m-ce
Staś Banaszek 7 M-ce
Kuba Raff udz.
Kamil Dolot udz.
Nela Sochacka udz.
Maja Resiak udz.
Zosia Przybylska udz.
Piotr Resiak udz.

Gratulacje !!!

Strajk – ale my trenujemy sprawdź grafiki zajęć !!!

Strajk się rozpoczął ale my trenujemy – tylko drobne zmiany …
SP 385 – zajęcia Świetlicowe we wtorek i czwartek 14:00 i 15:00 odbędą się w te same dni o 18:00 prosimy przyprowadzić dzieci.( oczywiście gdy strajk się skończy wracamy do grafika normalnego)
Pozostałe zajęcia z tr. Martyną i tr. Bartkiem po 17:00 bez zmian

SP 173jeśli strajk będzie nadal  trwał zajęcia będą odwołane, trening można odrobić w poniedziałek lub środę o 17:00 w SP 385, ul. Klimatyczna 1 ,u tr. Bartka

SP 28 Felicjanki – zajecie odbywają się bez zmian

SP Zakręt – zajęcia odbywają się bez zmian ( prosimy rodziców aby przyprowadzili dzieci szkolne na zajęcia, dzieci przedszkolne zostaną odebrane z przedszkola normalnie przez trenera bez zmian)

SP 1 Sulejówek – zajęcia odbywają się bez zmian 

Praga, Kawęczyńska 53  zajęcia odbywają się bez zmian 

Rembertów, Kadrowa 5 zajęcia odbywają się bez zmian

Siedziba Klubu, Klimatyczna 1 zajęcia odbywają się bez zmian

Wszystkie inne informacje pod tel 513-96-16-16

 

Wyniki – Same Judo Cup 4 – Marki 23-24.03.2019r.

Witek Przybylski 1 m-ce
Leo Łączka 3 m-ce
Maja Resiak 1 m-ce
Nela Sochacka 2 m-ce
Zosia Przybylska 7 m-ce
Szymon Łukaszewicz udz.
Leon Wodzyński 3 m-ce
Timo Neef 3 m-ce
Julia Majewska 3 m-ce
Kamil Dolota udz.
Julia Szymaniak 2 m-ce
Jan Kanty Ludzia 2 m-ce
Franciszek Ludzia 3 m-ce

Gratulacje !!!

Wyniki – Ikizama Cup 9.03.2019 r.

Witek Przybylski 1 m-ce
Filip Nuszczyński 2 m-ce
Leo Łączka 3 m-ce
Nela Sochacka 5 m-ce
Julia Majewska 1 m-ce
Zosia Przybylska 3 m-ce
Timo Neef 5 m-ce
Leon Wodzyński 1 m-ce
Mikołaj Koc udz.
Jakub Resiak 7 m-ce
Julia Szymaniak 2 m-ce
Jan Kanty Ludzia 1 m-ce
Franciszek Ludzia 1 m-ce

Gratulacje dla zawodników i Trenera – Brawo !!!

Wyniki Turnieju o Puchar Wójta Lesznowola 16-17.02.2019 r.

Nel Sochacka 1 m-ce
Maja Resiak 1 m-ce
Julia Majewska 1 m-ce
Leon Wodzyński 1 m-ce
Timo Neef 1 m-ce
Maciej Łapiński 5 m-ce
Szymon Łukaszewicz 3 m-ce
Jan Kanty Ludzia 1 m-ce
Franciszek Ludzia 2 m-ce
Stanisław Banaszek 3 m-ce
Ksawery Niewiadomy 7 m-ce
Jakub Resiak 7 m-ce

Gratulacje !!!

Wyniki IJL Wisła Kraków 9.02.2019 r.

Timo Neef  1 m-ce
Julia Szymaniak 3 m-ce
Leon Wodzyński 3 m-ce
Jan Kanty Ludzia 3 m-ce
Franciszek Ludzia  5 m-ce
Julia Majewska 5 m-ce
Stanisłw Banaszek udz

Gratulacje !!!

Facebook